Google, Pixel 4 telefonlarının tanıtım tarihini açıkladı

Google, Pixel 4 telefonlarının tanıtım tarihini açıkladı

HTC'nin akıllı telefon departmanını büyük oranda bünyesinde katarak donanım çalışmalarını kendi bünyesindeki ekiple sürdürmeye başlayan Google, bu sene için tasarladığı yeni cihazları ne zaman tanıtacağını açıkladı. Seçkin pazarlarda niş ürünler olmaktan öteye gidemeyen Pixel telefonları, 2019'da yine birtakım özgün fonksiyonlarla müşterilerin ilgisini çekmeye çalışacak.

Yeni Pixel 4 serisi, Google'nin kendi geliştirdiği FaceID sistemi ve Project Soli kod adıyla bir süredir üzerinde çalışılan el hareketlerine duyarlı bir sensör mekanizmasını bünyesinde barındırıyor. Bu yıl nihayet çok sensörlü arka kamera düzenine geçiş yapacak olan saf Android'li telefonlar, ekran konusunda da son trendi bir sene öncesinden takip ettiklerinden çentikli tasarımı yeni iPhone 11'lerle birlikte yaşatmaya devam edecek.

Pixel 4 ve Pixel 4 XL'nin yanı sıra yeni Google Home hoparlörleri ve 4K ekrana sahip Pixelbook 2'nin tanıtılacağı sonbahar etkinliği 15 Ekim'de New York şehrinde düzenlenecek.Eklenme tarihi: 17.09.2019

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler