Gnçtrkcll üyelik

Gnçtrkcll üyelik

Turkcell’in gençlik kulubü olan Gnçtrkcll’e üye olarak bir çok avantaj, fırsat ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Tüm bireysel faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri Gnçtrkcll’e üye olabilir. Gnçtrkcll bir tarife veya kampanya değil, gençlik kulubüdür.

Nasıl üye olacağım?
Gnçtrkcll’e üye olmak için GNC yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. 2222’ye gönderilen mesaj 1 kontör ile ücretlendirilir. Gnçtrkcll avantajlarından yararlanmak ücretsizdir. Üyelik işleminizi Online İşlem Merkezinden veya Müşteri Hizmetlerini arayarak da yapabilirsiniz.

Kullandığım hattın sahibi olmam gerekli mi?
Gnçtrkcll üyeliğinde hattın kullanıcısı olmanız yeterlidir. Hat sizin adınıza kayıtlı olmasa bile Gnçtrkcll üyesi olabilirsiniz.

Öğrenci belgesine gerek var mı?
Gnçtrkcll üyesi olabilmeniz için hiçbir belgeye gerek yoktur. Bireysel tüm müşteriler yaş sınırı olmaksızın Gnçtrkcll üyesi olabilir ve avantajlarından yararlanabilir.

Şifremi nasıl öğreneceğim?
Şifrenizi öğrenmek için SFR yazıp 2222’ye göndermeniz gereklidir. Bu mesaj ücretsizdir.

Bizbize Kampus aboneleri
KampusCell tarifesindeki aboneler otomatik olarak Gnçtrkcll üyesi sayılırlar. Üye olmak için mesaj göndermenize gerek yoktur. Şifrenizi almak için SFR yazıp 2222’ye göndermeniz gereklidir. Şifreniz her 30 günde bir yenilenir. Eğer 30 gün sonunda tekrar kontör yüklemezseniz Gnçtrkcll avantajlarından yararlanamazsınız. 30 günü aştığınızda üyeliğiniz iptal edilmez. Tekrar kontör yüklediğinizde size yeni şifre verilir.

Sinema kampanyası için tıklayınız.
McDonald's kampanyası için tıklayınız.

KampusCell tarifesi değiştiEklenme tarihi: 8.02.2009
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: