Modern Combat 5: Blackout çıkış videosu yayınlandı

Modern Combat 5: Blackout çıkış videosu yayınlandı

Gameloft, E3 2014'te tanıtımını gerçekleştirdiği yeni aksiyon oyununu mobil cihaz kullanıcılarıyla buluşturuyor. Video oyun sektörünün en büyük FPS serisi Call of Duty'nin Modern Warfare oyunlarından esinlenilerek geliştirilen Modern Combat, Blackout isimli yeni yapımıyla önümüzdeki hafta satışa çıkacak. Daha önce çoklu oyuncu moduna ait videolar, geliştirici günlükleri ve bir de tanıtım videosu yayınlanan Modern Combat 5: Blackout'un nihayet çıkış videosu da geldi.

Dört farklı asker sınıfı, heyecan verici bir hikayeye sahip tek oyuncu modu, geliştirilmiş çoklu oyuncu modu, oyun kolu desteği ve uygulama içi ödemelerden yoksun bir oyun deneyimi sunacak olan Modern Combat 5, 'freemium' iş modelini benimsemeyen nadir Gameloft oyunları arasındaki yerini alacak. 6,99 dolar fiyatla 24 Temmuz'da satışa çıkacak oyun, iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemli telefon, tabletler için indirmeye sunulacak. BlackBerry kullanıcıları, Modern Combat 5'i alternatif Android uygulama mağazalarından satın alarak tecrübe edebilecek.

Fransız oyun stüdyosunun FPS türündeki en iyi mobil yapımına ait çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Eklenme tarihi: 19.07.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: