Galaxy S4 için Android 4.3 işletim sistemli üretici yazılımı görüntülendi

Galaxy S4 için Android 4.3 işletim sistemli üretici yazılımı görüntülendi


Android işletim sisteminin Jelly Bean kod adlı sürüm ailesinin üçüncü ve son versiyonu Galaxy S4 üzerinde görüntülendi. AndroidKurd.com tarafından yayımlanan iki ekran görüntüsü, Samsung'un bir süredir üzerinde çalıştığı Android 4.3 tabanlı üretici yazılımını gün yüzüne çıkardı.

I9500XXUMBA8 yapı numaralı yazılımın geliştirme çalışmalarının hangi aşamasında paketlenip test edildiği bilinmiyor. Ancak 4.3 sürümlü TouchWiz Nature arayüzünün önceki versiyondan pek farklı olmadığını söylemek mümkün. OpenGL ES 3.0 grafik API, Bluetooth 4.0, Low Energy desteği, her zaman Wi-Fi üzerinden konum bildirimi fonksiyonu ve küçük çaplı birçok yeniliği beraberinde getiren Android 4.3, görsel bir değişiklik vaat etmese de özellikle TRIMM desteği sayesinde çok daha performanslı ve uzun kullanım süresine sahip bir mobil cihaz deneyimi yaşatacak.

Ekimde tüketicilere dağıtılacağı tahmin edilen Galaxy S4 için Android 4.3 versiyonlu işletim sistemi güncellemesinin ilk görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.Yazar: Bilal AkgündüzEklenme tarihi: 22.09.2013
Kaynak: http://www.sammobile.com/2013/09/21/leaked-screenshot-shows-android-4-3-on-samsung-galaxy-s4

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: