Avea Prime’lılara özel İspark kampanyası

Avea Prime’lılara özel İspark kampanyası

Avea’nın özel müşterileri için tasarladığı markası Avea Prime, İspark ile yaptığı iş birliği çerçevesinde, müşterilerine İstanbul’un herhangi bir yerindeki İspark’a ait otoparklardan ayda 2 kez yararlanma fırsatı tanıyor.

Avea Prime müşterileri, kendilerine özel olarak sunulan otopark hizmeti kapsamında, İstanbul’un 28 ilçesinde bulunan 500 noktada otopark hizmeti veren İspark’ın tüm otopark noktalarından ayda 2 kez ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Avea Prime üyeleri, özel müşteri hizmetleri ve mobil hizmet ekibinin yanı sıra yurt içi ve dışı lounge hizmetleri, alışveriş dünyası fırsatları gibi pek çok fırsattan yararlanabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Avea Prime müşterilerinin, plakalarını ISPARK KAYIT 34XXX123 yazarak 7580’e kısa mesaj olarak göndermesi ve ödeme sırasında Prime müşterisi olduklarını görevlilere belirtmeleri gerekiyor.

Prime tarifelerden birine geçmek isteyen Avealılar’ın, PRIME MINI, PRIME MIDI, PRIME MAKSI yazıp 6363’e göndermeleri yeterli oluyor.Eklenme tarihi: 3.02.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: