ASUS ZenFone 4, ZenFone 4s ve ZenFone 4 Max geliyor

ASUS ZenFone 4, ZenFone 4s ve ZenFone 4 Max geliyor

Tayvanlı teknoloji firmalarının en yeni çözümlerini sergilediği Computex fuarı bu yıl 30 Mayıs - 3 Haziran tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açacak. Fuarın her zaman olduğu gibi en büyük katılımcısı ASUS olacak. Bugün internete sızan görüntüler, Taipei merkezli üreticinin bu fuara ZenFone 4 serisi telefonlarıyla katılacağını ortaya çıkardı.

Büyük pilli ve çift arka kameralı ZenFone 4 Max ile orta seviyeye hitap edecek olan ASUS, üst segmentler için iki model hazırlamış. Uygun fiyat ve üst düzey donanım özelliklerini bir araya getiren ZenFone 4, Qualcomm Snapdragon 660 çipsetle yaz döneminde satışa çıkacak. ZenFone 3 Deluxe modelinin halefi niteliğindeki amiral gemi cihazı ise ZenFone 4s adını taşıyacak.

ZenFone 4s'nin 2K çözünürlüklü ekran ve Qualcomm Snapdragon 835 çipsetiyle donatılması bekleniyor. Üç cihazda da alüminyum kasa tasarımı kullanacak ve yazılımda yeni ZenUI arayüzüne geçecek olan ASUS, böylece mobil sektördeki en önemli ürün güncellemelerini tamamlayacak.Eklenme tarihi: 11.05.2017

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: