ASUS ZenFone 4 serisi gelecek ay resmiyet kazanacak

ASUS ZenFone 4 serisi gelecek ay resmiyet kazanacak

ASUS'un 2017 akıllı telefon yol haritasının en önemli parçası olan ZenFone 4 serisi gelecek ay resmiyet kazanacak. İlk modeli ZenFone 4 Max adıyla Computex 2017 fuarında sergilenen serinin sonbaharda Avrupa'ya geleceği iddia ediliyor.

Mayısta yeni ürünlerine ait slayt görüntüleri internete sızan Tayvanlı üretici, ilk planlamadaki ZenFone 4s yerine amiral gemi kategorisi için ZenFone 4 Pro, alt segmentler içinse ZenFone 4V, ZenFone 4 Selfie modellerini piyasaya sürecek. Üst segmentte Snapdragon 835 çipset kullanacağı bildirilen ASUS'un orta segmentte de Snapdragon 660 yongasıyla bir telefon geliştirdiği belirtiliyor.

Ağustostaki tanıtımın ardından ZenFone 4 serisinin eylül ayında başlayıp kademeli olarak Avrupa'da tüketiciyle buluşması bekleniyor. Geçen yıl Çinli üreticilerin gölgesinde kalan ve son dönemdeki yükselişini sürekli hale getiremeyen ASUS, ZenFone 4 serisiyle başarılı modellerini güncellemek suretiyle mevcut tüketici tabanını muhafaza etmeye çalışacak.Eklenme tarihi: 19.07.2017

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: