5 inçlik ASUS ZenFone 2 görüntülendi

5 inçlik ASUS ZenFone 2 görüntülendi

Kuşkusuz bu yılın en çok beklenen bütçe dostu akıllı telefonu ZenFone 2. 199 dolarlık başlangıç fiyatıyla tüketicilerde büyük ilgi uyandıran telefon, şimdi de 5 inçlik versiyonuyla sahnede. Daha önce Tayvanlı üretici tarafından resmen doğrulanan 5 inçlik ZenFone 2, ilk kez kameraların karşısına geçti.

5,5 inçlik orijinal ZenFone 2'nin fırçalanmış alüminyum desenli arka yüzeyine kıyasla daha ucuz görünümlü bir plastik kapakla donatılan 5 inç ekranlı ZenFone 2, 1280 x 720 piksel çözünürlük standardını benimseyecek ve 4G LTE, Android 5.0 Lollipop işletim sistemini beraberinde getirecek. Diğer teknik özelliklerinin ZenFone 2 ZE550ML ile aynı olması beklenen telefon, muhtemelen 149 dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacak.

ZenFone 2'yi ilk kez 9 Mart tarihinde kendi ülkesinde piyasaya sürecek olan ASUS, bu cihaz ailesinin en ucuz üyesi 5 inçlik modeli de yılın ikinci çeyreği içerisinde tüketiciyle buluşturmuş olacak. ZenFone 2'lerin çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler için bizi takip edin.Eklenme tarihi: 17.02.2015

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler