Asphalt 9: Legends bu yaz mobil cihazlara geliyor

Asphalt 9: Legends bu yaz mobil cihazlara geliyor

Fransız oyun stüdyosu Gameloft, son yıllarda mobil oyun endüstrisinin dönüşümüne ayak uydurmakta zorluk yaşıyor. Ancak sektörün ilk yıllarından beri canlı kalmayı başaran oyun serileri geliştiriciyi vitrinde tutmaya yetiyor. Bu serilerden biri olan Asphalt, beş sene sonra ilk defa ana oyun olarak tabir edilen yeni bir yapımla piyasaya geri dönüyor.

Asphalt 9: Legends adı verilen oyun, HDR grafikleri, yeni dokunmatik kontrol sistemi, çok sayıda lisanslı otomobili ve yenilenen çoklu oyuncu moduyla bu yaz piyasaya sürülecek. Ücretsiz olarak indirmeye sunulacak olan oyunun uygulama-içi mağazasında 0,99'dan 99,99 dolara kadar çeşitli ücretli içerik paketleri bulunacak.

650 milyon indirmeyle yarış oyunu kategorisinin en popüler serisi olan Asphalt, yeni oyunuyla hem Android ve iOS hem de Windows bilgisayara gelecek. Halihazırda bölgesel olarak Play Store ve App Store'de dağıtımı test edilmekte olan Asphalt 9: Legends, önümüzdeki birçok hafta içerisinde küresel çapta yayımlanacak.Eklenme tarihi: 10.06.2018

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler