iPhone 7 dayanıklılık testi

iPhone 7 dayanıklılık testi

Teknolojinin son harikası ürünlere dayanıklılık testi uygulamak, son yıllarda YouTube kanallarının en sevdiği para kazanma yöntemlerinden biri haline geldi. İçlerinde bu yönteme en profesyonelce yaklaşan kanal olan JerryRigEverything, tahmin edileceği üzere bugün iPhone 7 videosuyla takipçilerinin karşısına çıktı.

Apple'nin mat siyah renkteki 4,7 inçlik telefonunu dış aksam dayanıklılığını sınayan Jerry, ekran, orta düğme ve kameranın koruyucu camlarına teker teker farklı sertlikte materyallerle çizilme testi uyguluyor. Ardından fiziksel düğmeler, ahize ızgarası, alüminyum kasa ve polikarbonat anten şeritleri de bundan nasibini alıyor. Son olarak 3,5 mm ses jakından vazgeçilmesiyle cihazın tek portu haline gelen Lightning'in artık iki kat daha hızlı eskiyeceğinden çok daha kısa sürede bozulacağına dikkat çekiliyor.

Anahtar ve benzeri günlük eşyalarla kolayca çizilemeyeceği belirtilen iPhone 7'nin dayanıklı olup olmadığına aşağıdaki videoyu izleyerek kendiniz karar verebilirsiniz.Eklenme tarihi: 16.09.2016

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler