iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Türkiye çıkış tarihi resmen açıklandı

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Türkiye çıkış tarihi resmen açıklandı

Üç günde 13 milyon yeni iPhone satan Apple, cihazlarını tüketiciyle buluşturacağı ikinci ve üçüncü dalga ülkeleri resmen açıkladı. Önümüzdeki üç hafta içerisinde 40 ülkede daha iPhone 6s satmayı planlayan üretici, yıl sonuna kadar 130 ülkeye ulaşmayı planlıyor.

9 Ekim tarihinde Andorra, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Yunanistan, Grönland, Macaristan, İzlanda, İrlanda, Man Adası, İtalya, Litvanya, Lihtenştayn, Letonya, Lüksemburg, Maldivler, Meksika, Monako, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Tayvan'da iPhone 6s, 6s Plus satışı başlayacak.

10 Ekim'de yeni Apple telefonlarına kavuşacak ülkeler ise şöyle; Bahreyn, Yemen, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri.

16 Ekim tarihindeki dağıtımda nihayet sıra Türkiye'ye gelecek. Ülkemizle birlikte Hindistan ve Malezya da iPhone 6s serisini teknoloji mağazalarında bulacak.Eklenme tarihi: 28.09.2015

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler