iOS 8.1 ilk beta sürümü resmen yayımlandı

iOS 8.1 ilk beta sürümü resmen yayımlandı

Apple, iki haftadan kısa süre önce final sürümünü dağıtmaya başladığı iOS 8 işletim sistemini geliştirmeye son sürat devam ediyor. 8.0.1 ve 8.0.2 ile yazılım güncelleme çalışmalarına kötü bir giriş yapan firma, şimdiden 8.1, 8.2 ve 8.3 numaralı üç büyük yükseltme üzerinde testlere başlamış. Önceki işletim sistemlerinden çok daha farklı bir güncelleme takvimi planlayan Apple, iOS 8.1 ilk beta dağıtımını gelistiricilerin beğenisine sundu bile.

12B401 yapı numaralı deneme sürümü, bazı arayüz düzenlemeleri ve sorun çözümleri dışında büyük çapta değişikleri beraberinde getirmiyor. Bir iOS geliştiricisinin Apple Pay ile alakalı ulaştığı verilerin TouchID parmak izi okuyuculu iPad iddialarını kesinleştirmesi dışında heyecan verici bir detaydan söz etmek güç. Daha önemli yeniliklerin sonraki beta versiyonlarında ortaya çıkması bekleniyor. iPhone 6 ve iPhone 6+ odaklı iOS 8.1 geliştirme faaliyetleri diğer iOS 8 modellerini de kapsıyor.

Geliştiricilere özel bu sürümü yüklemek isteyen kullanıcıları geri dönüş yapamayacaklarını hatırlatarak uyaralım. iOS 8 ve alt sürümleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edin.Eklenme tarihi: 30.09.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler