iOS 7.1 beta 3 dağıtılmaya başladı

iOS 7.1 beta 3 dağıtılmaya başladı

İlki kasımda, diğeri aralık ayı ortalarında dağıtıma sunulan iOS 7.1 işletim sisteminin deneme sürümlerine bir yenisi daha eklendi. Bir süredir iş ortaklarıyla birlikte bu versiyon üzerinde test çalışmaları yürüttüğü bilinen Apple, bugün resmen iOS 7.1 beta 3 dağıtımını kullanıma sundu.

11d5127c yapı numaralı ve 116 MB büyüklüğündeki güncelleme, iOS 7.1'in yüklü olduğu cihazlara OTA yoluyla dağıtılmaya başladı. Teknoloji devinin resmi geliştirici merkezinden de ulaşılabilecek üçüncü iOS 7.1 betasına ancak kayıtlı geliştiriciler erişebiliyorlar. İlk sürümünde birtakım görsel düzenlemeler, sorun çözümleri ve yeni erişilebilirlik özelliklerini beraberinde getiren 7.1'in son deneme paketi, yine platformun belirlenmiş problemlerine dair değişiklikler entegre edilerek yayımlanmış.

Ancak mart ayında stabil sürüme ulaşıp tüm iOS cihazları için dağıtıma çıkabileceği rapor edilen iOS 7.1'in son test yazılımını tüm iOS 7 uyumlu iPhone, iPad, iPad mini ve iPod touch modellerine yüklemek mümkün.Eklenme tarihi: 7.01.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: