Apple, büyük iPad tanıtım etkinliğini resmen açıkladı

Apple, büyük iPad tanıtım etkinliğini resmen açıkladı

Geçen ay tanıttığı yeni iPhone XR için ön sipariş almaya başlayan Apple, bugün bir önemli duyuruya daha imza attı. Medya mensuplarına birbirinden farklı etkinlik davetiyeleriyle yeni organizasyonunu duyuran teknoloji devi, iPad ve Mac odaklı son tanıtımını 30 Ekim tarihinde gerçekleştirecek.

Uzun süredir yenilenmesi beklenen MacBook Air, bu etkinlikte Retina ekranlı versiyonuyla karşımıza çıkacak. Diğer bazı Mac tanıtımlarının yanında etkinliğin en dikkat çeken lansmanları iPad tarafında yaşanacak. 11 ve 12,9 inçlik versiyonlarda üretilecek yeni nesil iPad Pro, söylentilere göre çok daha ince çerçeveye sahip ön panel, USB-C portu ve Face ID desteğiyle tüketicilerin karşısına çıkacak.

Apple, yeni iPad ve Mac çözümlerini sergileyeceği etkinliği merkez kampüsü yerine New York şehrindeki Brooklyn Müzik Akademisi'nde düzenleyecek. Medya mensuplarına her biri farklı birer Apple logo tasarımıyla süslenmiş davetiyeler yollayan şirket, etkinliği canlı olarak internet üzerinden yayınlayacak.Eklenme tarihi: 19.10.2018

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız:

Popüler Haberler