Android 4.4.3 KitKat güncellemesi çıktı

Android 4.4.3 KitKat güncellemesi çıktı

Mart ayından beri çeşitli kaynaklar tarafından delilleri internete servis edilen Android 4.4.3 işletim sistemi güncellemesi, nihayet resmiyet kazandı ve mobil cihazlara dağıtılmaya başladı. İlk olarak Google'nin Nexus markalı çözümlerine ulaştırılan platform güncellemesi, büyük çaplı değişiklikler getirmese de ciddi düzeltme ve sorun çözümlerini yapısında ihtiva ediyor.

Nexus 5 için KTU84M, Nexus 7 2013, Nexus 7 2014, Nexus 10 ve Nexus 4 için KTU84L yapı numarasıyla dağıtılan yükseltme, halihazırda Google geliştirici internet sitesinde yayımlanmış durumda. Kaynak kodları da AOSP kapsamında geliştiricilerin beğenisine sunulan KitKat sürüm ailesinin son üyesi, bir süredir diğer üreticiler tarafında da test ediliyor. Daha önce internete sızan bir döküman, Samsung'un 4.4.3 üzerinde çalışmaya başladığını doğrulamıştı.

Güncellemeyi tecrübe etmek isteyen Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 ve Nexus 10 kullanıcıları, OTA yazılım paketinin cihazlarına ulaşmasını bekleyebilir ve yükseltmeyi Ayarlar - Cihaz Hakkında - Yazılım Güncellemeleri menüsünden kontrol edebilirler.Eklenme tarihi: 3.06.2014

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yazar: Bilal Akgündüz
twitter.com/BilalAkgunduz

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: