Vestel Venus V6 KılıfVestel > Venus V6
Vestel Venus V6 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Vestel Venus V6 Uyumlu Kılıflar

Vestel Venus V6 modeline uygun 51 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Akıllı telefon modelleri için özel olarak tasarladığımız ve herkesin beğenisini kazanan kılıf modellerini  sitemizden temin edebilirsiniz. Yüksek kalite düzeyinde olan, dayanıklı malzemelerle hazırlanan Vestel Venus V6 kılıf modellerini sizlere özel bir koleksiyon eşliğinde sunuyoruz. Hem şıklığı hem de pratik kullanım özelliği ile ön plana çıkan bu tasarımlar telefonunuza çok yakışacak!

Desteklediğiniz takımın renklerini taşıyan Vestel Venus V6 kılıfları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Aynı zamanda resimli kapak modelleri de tercih edebileceğiniz modeller arasında mevcut. En güzel desenlerin kullanıldığı bu tasarımlar arasında karikatürlerin ya da çizimlerin bulunduğu modelleri de görebilirsiniz. Telefonunuza kişisel bir görünüm kazandırmak için bu tasarımların cazip bir seçenek olduğunu belirtmek isteriz.

Ultra ince yapıya sahip olduğu için varlığını hissetmeyeceğiniz, şeffaf yapısı ile dikkat çeken silikon kılıf modelleri de tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor. Telefonunuz ile birebir uyumlu olan bu modeller cihazınızın yan tuşlarını kullanmanızı önlemiyor.  Telefonun tüm fonksiyonlarını kullanmaya devam edebilirsiniz. Şık bir yapıya sahip olan silikon kılıflar çok sayıda kişinin favorisi haline geldi.

Aynı zamanda kapaklı ve cüzdanlı kılıf modellerini de tercih edebilirsiniz. Kullanışlı bir yapıya sahip olan bu tasarımlar geniş bir renk skalası eşliğinde beğeniye sunuluyor. Favori renklerinizden ödün vermeden seçim yapmanın keyfini hemen şimdi siz de yaşayabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir alışveriş şansı sunarak  en kaliteli kılıfları en makul fiyatlarla satın almanızı sağlıyoruz.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz