Samsung Galaxy S6 Edge Plus KılıfSamsung > Galaxy S6 Edge Plus
Samsung Galaxy S6 Edge Plus modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Samsung Galaxy S6 Edge Plus Uyumlu Kılıflar

Samsung Galaxy S6 Edge Plus modeline uygun 150 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız
Samsung Galaxy S6 Edge Plus kılıf ve aksesuarları MobilCadde.com’da. Galaxy Edge tutkunlarının merakla beklediği Galaxy Edge Plus 13 Ağustos 2015’te tanıtılarak birçok kullanıcının beğenisini topladı. Telefona sahip olma fikrine sahip olanlar ise şimdiden Galaxy S6 Edge Plus’a uyumlu aksesuarları araştırmaya başladı. Kullanıcılara geniş yelpazeli çeşitlerini sunan MobilCadde.com, S6 Edge Plus için en yeni seçenekleri bulunduruyor.
 
5.7 inç ekrana sahip bu zarif cihaz, kenar ovalliği nedeniyle diğer cihazlara nazaran daha hassas bir yapıya sahip. Bu özel tasarımı nedeniyle korunmaya daha çok ihtiyacı olan Galaxy S6 Edge Plus için çeşit çeşit telefon kılıfları yer alıyor. Cüzdanlı Galaxy S6 Edge Plus kılıfları, silikon, resimli, metal, bumper ve daha nicesi. Aradığınız S6 Edge Plus aksesuarına karar veremediyseniz MobilCadde.com ürün çeşitliliği size yardımcı olacaktır. 
 
Spordan vazgeçmeyenler için Galaxy S6 plus kol bantlı kılıflar da MobilCadde.com’da yer alıyor. Ya da su geçirmeyen kılıflar ile tatilin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz selfielere bu ayrıcalık ile sahip olabilirsiniz.
 
Siz de bir Samsung tutkunuysanız, S6 Edge Plus’ı en iyi şekilde korumak için MobilCadde.com’a uğramalısınız. MobilCadde.com’da birçok kılıf ve aksesuarı aynı gün ve ücretsiz kargo imkanıyla satın alabiliyorsunuz. Unutmayın MobilCadde.com’da yüzlerce çeşit kılıf ve aksesuardan kendinize en uygun olanı bulmanız mümkün. 
MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz