OnePlus 5 KılıfOneplus > 5
OnePlus 5 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

OnePlus 5 Uyumlu Kılıflar

OnePlus 5 modeline uygun 71 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Telefonunuzu hem şık hem de kaliteli kılıf modelleri ile buluşturmak için kategorimiz içerisinde yer alan ürün modellerine hemen göz atabilirsiniz. Sizlere çok sayıda farklı OnePlus 5 kılıf modelini bir arada inceleme şansını sunuyor ve beğendiğiniz tasarımlara en uygun fiyatlar eşliğinde sahip olmanızı sağlıyoruz. Hemen tasarımlara göz atmaya başlayabilirsiniz. 

Silikon kılıftan vazgeçmeyenler için üretilen ve özel dokusu sayesinde telefonu elinizde kaymadan tutmanızı sağlayan OnePlus 5 kılıfları da kategorimiz içerisinde yer alıyor. Esnek yapıya sahip silikon kılıf modelleri oldukça geniş bir renk seçeneğine sahip ve dilediğiniz rengi hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. En uygun fiyatlar eşliğinde siparişinizi bizlere hemen iletebilirsiniz. 

Spor yapanlar için dizayn edilmiş olan ve kol bandı şeklinde tasarlanmış kılıf modelleri de inceleyebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Farklı renklerde üretilmiş olan kol bandı telefon kılıf, her türlü spor etkinliğinde telefonunuzu güvenle yanınızda taşımanızı sağlar. Aynı zamanda gelen çağrıları görmenizi ve telefonunuzu kullanmaya devam etmenizi de sağlayan bu tasarımlar yürüyüş gibi egzersizler esnasında da kullanılabiliyor. 

Su geçirmeyen özel yapısı sayesinde yaz aylarında havuz ve deniz keyfi yapabilmenizi sağlayacak olan kılıf modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ön bölümü şeffaf, arka bölümü ise renkli olarak tasarlanmış olan bu kılıflar aynı zamanda suda batmama özelliğine de sahip. Kategorimiz içerisinde rubber kılıf modelleri de yer alıyor. ürünlere göz atarak beğendiğiniz modeli sepetinize atabilir ve kazançlı bir alışverişe imza atabilirsiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz