Google Pixel 2 XL KılıfGoogle > Pixel 2 XL
Google Pixel 2 XL modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Google Pixel 2 XL Uyumlu Kılıflar

Google Pixel 2 XL modeline uygun 56 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan, cep telefonu aksesuarı sektörünün öncüsü MobilCadde.com’da Google Pixel 2 XL kılıfları çeşitlerine yüzlerce modelle ulaşabilirsiniz. 

Kılıflar yalnızca telefonunuzu korumakla kalmaz. İşlevsel açıdan çok fonksiyonlu bir kılıf hem telefonunuzu daha kullanışl hale getirebilir hem de darbelere karşı koruyabilirsiniz. Mesela cüzdanlı ve standlı bir kapaklı kılıf ile neler yapmazsınız ki? Cüzdan detayı size para ve kart gibi eşyalarınızı çanta taşımadan yanınızda bulundurmanız konusunda yardımcı olur. Ayrıca standlı olması sayesinde de dilediğiniz açıda video ya da film izleyebilirsiniz. Ve kapaklı modele sahip olduğu için herhangi bir düşme ya da çarpma anında cihazınızın hem ön hem de arka kısmı korunmaktadır. 

Google Pixel 2 XL kılıf modelleri arasından farklı kategorilerde birçok ürün seçebilirsiniz. Renk ve model olarak en fazla ürün çeşidinin size sunulduğu sitemizde kendi zevkinize özel modeller mutlaka bulacaksınız. Kadın ve erkek kullanıcılara hitap eden modeller ile teknolojiyi sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Ücretsiz kargo, hızlı teslimat ve satış sonrası kaliteli hizmet sunan MobilCadde.com ile sahip olmak istediğiniz tüm mobil aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Renkli dünyanın kapıları yalnızca  bir tık uzağınızda.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz