Casper Via M3 KılıfCasper > Via M3
Casper Via M3 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Casper Via M3 Uyumlu Kılıflar

Casper Via M3 modeline uygun 72 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Cep telefonunuzu daha eğlenceli kılmak için rengarenk kılıf modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Her biri kaliteli malzemeler kullanılarak dizayn edilmiş olan ve şık duruşlarıyla ön plana çıkan Casper Via M3 kılıf modellerini hemen inceleyin ve beğendiğiniz tasarımların siparişini hemen iletin. Kategorimiz içerisinde farklı tasarımlar yer alıyor. Kullanım şeklinize ya da beğenilerinize uygun olan tasarımları hemen seçebilirsiniz. 

Son derece pratik olmasıyla ön plana çıkan kılıf modelleri arasında gizli mıknatıslı ve pencereli olan modeller de mevcut. Bu tasarımlar telefonunuzun ekranını da çizilmelere karşı koruma altına aldığından telefonunu çantasında taşıyan kişiler için gayet ideal bir tercih olabilir. Farklı renk seçenekleri eşliğinde bu modelleri inceleyebilirsiniz. 

Spor yapanların telefonunu yanında güvenli bir şekilde taşıyabilmesi için hazırlanmış olan ve el bandı ya da kol bandı dizaynı ile dikkat çeken modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Yürüyüş, koşu gibi çeşitli etkinlikleri gerçekleştirirken telefonunuzu da güvenle kullanabilmenizi sağlayan bu modeller şıklık beklentisini de fazlasıyla karşılıyor. 

Alternatif modellerden bir diğeri de bel bandı şeklinde hazırlanmış olan Casper Via M3 kılıfları oluyor. İçerisine anahtar, kredi kartı gibi çeşitli malzemelerinizi de koyabileceğiniz bel bandı kılıflar en güvenli kılıf tasarımları arasında yer alıyor. Kolaylıkla belinize takıp çıkarabilir ve gün boyunca telefonunuzu güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. 

Ayrıca esnek kılıf modellerini kullananları da unutmadık! Renklerini uzun süre koruyabilen ve esnek yapısıyla telefonunuza rahatlıkla takıp çıkarabileceğiniz silikon kılıf modellerini de kategorimiz içerisinde inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. En uygun fiyatlar eşliğinde inceleyebileceğiniz tasarımlar cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde sizin olabilir. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz