Asus ZenFone Go ZC500TG KılıfAsus > ZenFone Go ZC500TG
Asus ZenFone Go ZC500TG modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Asus ZenFone Go ZC500TG Uyumlu Kılıflar

Asus ZenFone Go ZC500TG modeline uygun 74 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Son dönemde piyasada adından sıkça söz edilmeye başlanan Quad-Core 1.3 GHz işlemcili, 2 GB bellekli, 8 GB ve 16 GB arttırılabilir depolama ve 5 GB Asus bulut depolama alanlı bir Asus marka akıllı telefon aldınız ama onu dış etkenlerden nasıl koruyacağınızı bilmiyor musunuz? Siz hala MobilCadde.com’u denemediniz mi?

İster akıllı cep telefonu, ister tablet ya da akıllı saat olsun kılıf ve aksesuarlar, cihazlarınızı ilk günkü gibi korumanıza yardım eden; çiziklerden ve düşürmelere bağlı darbelerden koruyan, aynı zamanda şık tasarımlarıyla da cihazlarınıza bir karekter katan en etkili yardımcılardır. 

MobilCadde.com sektördeki uzun yılların verdiği deneyim ve müşteri odaklı bir çalışma anlayışıyla Asus Zenfone Go ZC500TG kılıf ve aksesuarlarını en uygun seçenekle tüketiciyle buluşturur. Silikon, gerçek deri, yumuşak ya da sert rubber, metal ya da plastik malzemeler arasından yapacağınız Zenfone Go ZC500TG aksesuar ve kılıf seçimini MobilCadde.com güvencesiyle yapabilir ve siparişinize en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ayrıca, uygun taksit seçenekleri, saat 16:00’ya kadar verdiğiniz siparişler için aynı gün kargo imkanı ve 20 TL üzerine de ücretsiz kargo gibi fırsatlar da sizleri bekliyor.  Üstelik ücretsiz iade ve değişim hakkınız da her zaman geçerli. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz