Apple iPhone X KılıfApple > iPhone X
Apple iPhone X modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Apple iPhone X Uyumlu Kılıflar

Apple iPhone X modeline uygun 808 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Mobilcadde.com’un kılıfları yepyeni tam ekranlı iPhone X tasarımıyla buluşuyor. İnce ve tarz bir görüntüye sahip olan yeni akıllı cihazınız iPhone X kılıf çeşitleri ile MobilCadde size kaliteyi sunacak. 

Tercih edeceğiniz kılıflar telefonunuzu koruma açısından oldukça önem taşımaktadır. Herkes telefonunun ilk günkü gibi kalmasını ister. Çiziksiz, darbesiz bir telefon için sitemiz size yüzlerce ürün çeşidi sunmaktadır. Telefonunuzun yalnızca arka ve yan kısımlarını koruyan telefon kılıf modellerinin yanı sıra artık çok ince ultra slim modeller de oldukça popüler. iPhone X kılıfları içerisinde de tam koruma sağlayan modeller mevcut. Kırmızı, siyah, gold, rose gold gibi seçenekler ve daha fazlası için ilgili kategorilerimize göz atabilirsiniz. 

iPhone X’in tasarımıyla bir bütün sağlayacak olan kılıf çeşitlerine ücretsiz ve aynı gün stok teslim ile sahip olmak için MobilCadde.com’u keşfetmeye başlayabilirsiniz. Telefonunuzun tüm özelliklerini, dokunmatik ekranını ve yan tuşlarını rahatlıkla kullanabileceğiniz kılıf çeşitlerine sitemizdeki Dafoni, Eiroo, Spigen, TotuDesign, Verus gibi birçok farklı markadan ulaşabileceksiniz. Teknolojiye kaliteli bir şekilde sahip olmak için sitemize üye olarak, alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz