Sony Xperia X Performance KılıfSony > Xperia X Performance
Sony Xperia X Performance modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Sony Xperia X Performance Uyumlu Kılıflar

Sony Xperia X Performance modeline uygun 69 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Teknoloji alanındaki sayısız ürüne damgasını vuran Sony firması, ürettiği Sony Xperia X Performance model akıllı telefonlarla da adından söz ettirmektedir. Son derece şık bir tasarıma sahip olan bu telefonlar aynı zamanda çok hassastır. Darbelere, çiziklere ve düşme riskine karşı bu telefonları korumak için en etkili yöntem, Xperia X Performance kılıflardır. Bu kılıflar, telefonunuzu hem bu tür risklerden korur hem de girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerlerinde toplar. MobilCadde.com adresinden çeşitli renk, desen ve modeldeki kılıflardan stilinize en uygun olanı seçebilirsiniz. 

Sony Xperia X Performance aksesuarları için çok farklı alternatifler mevcuttur. Dik kapaklı kılıflardan seçebileceğiniz gibi yatay kılıflardan da seçebilirsiniz. Silikon kapaklı kılıflar bulunduğu gibi sert kapaklı kılıflar da vardır. Pek çok farklı müşteriye aynı anda hitap eden MobilCadde’nin kılıfları içerisinde herkese göre bir kılıf mutlaka vardır. Çok çeşitli renk, desen ve modelden birini seçerek sepete atmak ve ödemesini yaparak siparişi vermek son derece kolaydır. 

MobilCadde’ye saat 16.00’ya kadar ulaşan siparişler deneyimli ve hızlı elemanlarımız tarafından aynı gün kargoya verilir. Siparişlerinizin durumunu çağrı merkezimizden öğrenmeniz mümkündür. Sony Xperia X Performance telefonlar için kılıf sipariş eden müşterilerimizin 7 gün içerisinde ücretsiz iade ya da değişiklik hakkı bulunur. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz