Microsoft Lumia 640 XL KılıfMicrosoft > Lumia 640 XL
Microsoft Lumia 640 XL modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Microsoft Lumia 640 XL Uyumlu Kılıflar

Microsoft Lumia 640 XL modeline uygun 53 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Microsoft Lumia 640 XL marka akıllı telefonuna uygun aradığınız orijinal kılıflar MobilCadde.com’da. Gerçek deri, çekmeli, cüzdanlı, yan ve dik kapaklı modelleri ile Microsoft Lumia 640 XL kılıf çeşitli seçeneklerle her kullanıcının istediği özelliğe göre yer alıyor.

Spor şık ya da klasik şık hangi stilde giyim tarzına sahip olursanız olun kılıf modeliniz sizin şıklığınıza uyum sağlayacak ve tamamlayacaktır.

Şık ve kullanışlı Lumia 640 XL aksesuarları sayesinde telefonunuz hem daha güzel görünecek hem de darbe, toz, çizilme gibi dış etkenlere karşı daha iyi koruma sağlayacak. Kılıfların yanı sıra şarj aletleri, oto araç ürünleri, bataryalar, hafıza kartları ve ekran koruyucu gibi çeşitli aksesuarları da MobilCadde’den güvenle satın alabilirsiniz. Üstelik Lumia 640 XL telefonu için ekran koruyucuları darbe emici özelliğine de sahip. Bu sayede darbe etkisini en aza indirmiş olacaksınız.

Microsoft Lumia 640 XL akıllı telefonunuz için yüzlerce çeşit aksesuar sunan MobilCadde.com, siparişlerde 20 TL ve üzeri ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş orijinal aksesuarları farklı renk ve tasarım çeşitleriyle aynı gün kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz!

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz