Lenovo S60 KılıfLenovo > S60
Lenovo S60 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Lenovo S60 Uyumlu Kılıflar

Lenovo S60 modeline uygun 54 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Akıllı telefon satın aldınız ve sıra cihazınızla tam uyumlu Lenovo S60 aksesuarları ve kılıflar bulmaya geldi. O halde en doğru adreste, MobilCadde.com’dasınız. 

Lenovo S60 akıllı telefonunuzu darbe, çizilme gibi hasarlara karşı güvene almak için bir kılıfa ihtiyacınız var. Satın aldığınız kılıf telefonunuzun kasası ile tam uyumlu ve orijinal kesim olmadığında kullanım esnasında birçok olumsuzlukla karşılaşırsınız. MobilCadde.com’dan satın alacağınız, orijinal kalıp kesimleri ve esnekliği sayesinde telefonunuzla mükemmel uyumlu Lenovo S60 kılıfları ile; telefonunuzu uzun yıllar ilk halinde muhafaza edebilirsiniz. 

Mobilcadde.com’da beğenilerinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre onlarca çeşit kılıf modeli bulabilirsiniz. Ultra ince, silikon, yan ya da dik kapaklı, cüzdanlı veya standlı, gerçek deri, yumuşak ya da sert rubber kılıflar, ultra ince yahut bumper çerçeve kılıflar. MobilCadde.com’un kolay anlaşılır ara yüzü sayesinde tüm bu ürünleri tek bir sayfada kolayca görüntüleyebilirsiniz. Sepetinize attığınız ve güvenli ödeme yöntemleri ile alışverişinizi tamamladığınız siparişleriniz uzman ekibimiz tarafından adresinize teslim edilmek üzere özenle hazırlanır.

Ödemelerinizi online yöntemlerle gerçekleştirmek istemezseniz kapıda ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. 

Siparişinizi saat 16:00’a kadar verdiğiniz takdirde, ekibimiz ürününüzü aynı gün kargoya teslim eder. 20 TL ve üzere alışverişlerinizde kargo ücreti MobilCadde.com tarafından karşılanmaktadır. 

Yaptığınız alışverişlerinizde 7 gün süre ile koşulsuz şartsız iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. 

MobilCadde.com olarak; hızlı ve profesyonel ekibimiz ve çağrı merkezi personel desteğimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Soru, görüş ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz