Lenovo P70 KılıfLenovo > P70
Lenovo P70 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Lenovo P70 Uyumlu Kılıflar

Lenovo P70 modeline uygun 53 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Çok uzun pil ömürlü, 5 inç ekranlı, çift sim kartlı akıllı telefonunuz Lenovo P70 kılıf ve aksesuarlar için en doğru adrestesiniz. Kılıf kullanımı telefonunuz için çok önemlidir. Doğru kılıf seçimi sayesinde telefonunuzu çizik, darbe, toz gibi dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Bu sayede telefonuz hiç eskimez. 

Akıllı telefonunuz için yumuşak dokunma hissi veren silikon kılıf mı arıyorsunuz? Yoksa gerçek deriden üretilmiş bir kılıf mı? Arayışınız ne olursa olsun aradığınız tarzdaki kılıf bulabileceksiniz. Yüksek kaliteli materyallerden üretilmiş kılıflar telefonunuza tam uyum sağlayarak koruma sağlarken, farklı tarzdaki tasarımları sayesinde telefonunuzu renklendirecek.

Lenovo P70 aksesuar ve kılıflarını en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Üstelik MobilCadde.com’un sunduğu avantajlarla. Aksesuar ve kılıfların yüzde %80’i stoklarımızda olduğu için saat 16:00’ya kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün adresinize gönderiyoruz. Alışveriş tutarınız 20 TL ver üzeri ise kargo ücretini sizin yerinize biz ödüyoruz. İade & değişim taleplerinizi de 7 gün içerisinde bize ilettiğinizde koşulsuz şartsız değerlendiriyoruz. 

Hızlı, özenli çalışan ve işinde uzman olan MobilCadde.com ekibi beğendiğiniz kılıfa sahip olmanız için çalışıyor. Siz de cep telefonunuz için alışverişin keyfini MobilCadde.com ayrıcalığı ile yaşayın.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz