LG V10 KılıfLg > V10
LG V10 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

LG V10 Uyumlu Kılıflar

LG V10 modeline uygun 70 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Yeni akıllı telefonunuz ile profesyonel adımlar atmaya hazır mısınız? Kusursuz fotoğraflar, sosyal medyada hızlı paylaşımlar, kaliteli müzik için sizi LG V10’la tanıştıralım. Teknoloji harikası LG V10 aksesuarlarıyla tüm sınırları kaldırmak sizin elinizde. 

Cihazınızla mükemmel uyum sağlayan bu harika teknolojik aksesuarlar sayesinde  havanıza hava katacaksınız. LG V10 kılıflarıyla cihazınızın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Kılıf telefonunuza takılıyken arka kısımdaki parmak izi özelliği ile cihazınızı kilitleyebilirsiniz.  Mobil aksesuar uzmanınızın sizin için seçtiği tüm kılıflar size oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır. Kullanım amacınıza göre kapaklı, standlı, kemere takılan, kol bantlı veya farklı kılıf çeşitlerini de inceleyebilir, dilerseniz sevdikleriniz için farklı bir hediye alternatifi olarak da düşünebilirsiniz. Özel günlerde karşınızdakine onu düşündüğünüzü farklı bir şekilde ifade edin ve onun için en güzel hediyeleri MobilCadde.com’dan seçin. Hem bayanlara hem de erkeklere hitap eden geniş ürün yelpazesi sayesinde aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz. 

Yapacağınız tüm alışverişlerinizde 20 TL ve üzeri siparişlerinizde hiçbir kargo ücreti ödemenize gerek yok. Üstelik birçok ödeme yöntemi de mevcut. Eğer kredi kartınız veya bir hesap kartınız yoksa dilerseniz ürünleriniz kapınıza geldikten sonra da ödemeyi kapıda nakit olarak da yapabilirsiniz.

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz