Huawei Nexus 6P KılıfHuawei > Nexus 6P
Huawei Nexus 6P modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Huawei Nexus 6P Uyumlu Kılıflar

Huawei Nexus 6P modeline uygun 39 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

5.7 inç ekrana sahip akıllı telefonunuzla daha özgür hareket etmek elinizde. Doyasıya fotoğraf çekmek, şarj problemi olmadan her an internette vakit geçirmek ya da yolculuklarda kendinizi daha güvende hissetmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Selfie çubuğu, yedek batarya, oto araç ürünleri ve daha fazla her anınızda yanınızda olacak. 

Huawei Nexus P6 aksesuarlarıyla artık tatiller daha keyifli, yolculukluklar çok güvenli. Bir akıllı telefonun en büyük sorunu şüphesiz ki bataryasının çabuk bitmesi. MobilCadde.com’da çeşit çeşit ve birbirinden ilginç en zor anlarınızda kurtarıcınız olacak olan yedek bataryaları yanınınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Aynı şekilde yolculuklarda da size kolaylık sağlayacak olan oto araç ürünlerini severek kullanacaksınız. Araç şarjları yol boyu telefonunuzu şarj ederken, telefon tutucular ise size güvenli bir sürüş sağlayacaktır. Bunların yanı sıra birbirinden farklı tasarıma sahip Huawei Nexus 6P kılıfları da sizi bekliyor. Yumuşak, sert,deri ve daha birçok farklı materyalden oluşan bu kılıflar telefonunuzun dört bir yanında koruma sağlar. 

Güvenli alışveriş ve hızlı kargo teslimatı için MobilCadde.com’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Beğenmediğiniz ya da memnun kalmadığınız ürünleri de dilediğiniz gibi iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz