Alcatel U5 KılıfAlcatel > U5
Alcatel U5 modelinin teknik özellikleri için tıklayınız

Alcatel U5 Uyumlu Kılıflar

Alcatel U5 modeline uygun 10 adet kılıf bulunmaktadır.
Tüm kılıf çeşitleri için tıklayınız

Telefon kılıflarında maksimum kalite arayanlar için en doğru adres MobilCadde oluyor. Sizlere incelediğiniz bu sayfada en kaliteli ve en şık Alcatel U5 kılıf modellerini sunuyoruz. Her biri kullanışlı olmasıyla da dikkat çeken tasarımlar arasından kullanım şeklinize, zevklerinize ya da stilinize uygun olanları kolaylıkla bulabilirsiniz. Sıra dışı bir görünüm sunan kılıf modelleri için de tasarımlara göz atmanız yeterli olacak. 

Rubber, silikon ya da kapaklı kılıf modellerinde zengin bir çeşitlilik sunuyoruz. Cihazın hem ön hem de arka bölümünü özellikle çizilmelere karşı koruyan Alcatel U5 kılıfları telefonun kullanım ömrünü de uzatıyor. Aynı zamanda ekran lekelenmelerine karşı da cihazınızı koruma altına alıyor. Esnek bir yapıya sahip olan, şeffaf görünümü ile beğeni toplayan kılıf modellerine de göz atabilirsiniz. 

Kullandığınız telefon modeli ile birebir uyumlu olan kılıf modelleri arasında metal görünüm kazandırılmış olan tasarımlar da mevcut. Geniş bir renk skalası sunarak favori renklerinizi taşıyan kılıflarla telefonunuzu buluşturmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda çeşitli desenlerle dinamik bir görünüm kazandırılmış olan tasarımlar da alternatif olarak incelenebilir. 

Uzun süre yeniden kılıf almanıza gerek kalmayacağı için sizlere sunduğumuz tasarımlar bu açıdan da ekonomik bir seçim olacaktır. Yıl boyunca makul fiyat politikası uygulayarak sizlere en cazip rakamları sunuyoruz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için dilediğiniz tasarımı seçerek hemen sepetinize ekleyin. Tüm siparişleri en kısa zamanda adresinize ulaştırıyoruz. 

MobilCadde.com - Cep Telefonu Aksesuar Marketiniz