Vodafone Kırmızı Pasaport

Vodafone Kırmızı Pasaport

Türkiye’de bir ilk olan Vodafone Kırmızı Pasaport seçeneği ile Vodafone faturalı bireysel ve kurumsal hat sahipleri 21 ülkede Vodafone GSM şebekelerinde ve anlaşmalı operatörlerde roaming (uluslararası dolaşım) yaparken paketlerindeki her yöne dakikalarının %50’sini Türkiye numaraları yönüne yaptıkları aramalarda ve aldıkları tüm çağrılarda kullanabiliyorlar.

Yurtdışından Türkiye’yi ararken
Yurtdışından Türkiye’yi ararken paketinizdeki dakikaların yarısına kadar olanını kullanabilirsiniz. Yani örnek olarak Türkiye’de satın 300 dakikalık bir paketteki 150 dakikayı, yurtdışına çıktığınızda Türkiye’deki numaraları ararken kullanabilirsiniz. Arama hakkınız olan yarı kullanım süresini aştığınızda 1 dakikası 1.5 TL olarak ücretlendirilirsiniz.

Yurtdışında çağrı alırken
Türkiye hariç diğer ülkelerden çağrı aldığınızda 1 dakkası 1.5 TL ödersiniz. Türkiye’den aldığınız çağrılarda ise yine paketinizdeki süreden düşülür.

Kırmızı Pasaportun kullanılabildiği ülkeler:
Almanya, İngiltere, İtalya SFR, Fransa, Yunanistan, İspanya, Hollanda, Romanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Portekiz, Malta, Arnavutluk, Mısır, Katar, İrlanda, Hindistan, Avustralya, Yeni Zelanda, Gana Vodacom, Güney Afrika. Bu ülkelerde Vodafone şebekesini seçmeniz gerekmektedir.

Nasıl Kırmızı Pasaport sahibi olurum?
Vodafone Kırmızı Pasaport avantajından yararlanmak için Pasaport yazıp 7048’e göndermenz yeterli. Vodafone Pasaport servisi ücreti aylık 3,99 TL’dir.

Pasaport seçeneğini kullanabilen tarifeler
Pasaport seçeneği için Cep Avantaj Her Yöne, Cep Avantaj Her Yöne+, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra+, İş Ortağım Süper Paket, İş Ortağım Mega Paket, İş Ortağım Mega Plus Paket, Cep Almanya, iPhone 3G / 3GS ve iPhone 4 tarifeleri, Akıllı Telefon Maxi tarifelerinden birine üye olmanız gerekmektedir.

Kampanya detayları:

  • Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 3 tanesine, kurumsal şirketler de şirket hatlarından maksimum 10.000 tanesine Pasaport Seçeneği alabilir.
  • Dış Hatlar Seçeneği, CepFly Tarifesi ve Dünya Gezen seçeneği olan aboneler ancak bu aboneliklerini iptal ettikten sonra Pasaport Seçeneği'nden yararlanabilirler.
  • Yurtdışından Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom yaptığı aramalarda ve aldığı tüm çağrılarda kullanabilecektir.
  • Pasaport seçeneği sadece alınan ve yapılan ses çağrılarını kapsar, SMS ve GPRS hizmetlerini kapsamaz.Eklenme tarihi: 23.12.2010
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: