Turkcell Cep Anayasası

Turkcell Cep Anayasası

Turkcell müşterilerinin daha iyi hizmet almaları için en çok yaşanan problemleri tespit etti ve bu konuda Cep Anayasası olarak adlandırılan kurallar belirledi. Cep Anayasasının maddeleri aşağıdaki şekilde:

Turkcell Cep Anayasası

  1. Ürün, kampanya ve servisler ile ilgili şeffaf ve anlaşılır şekilde bilgi ve destek almak herkesin hakkıdır.
  2. Doğrudan, hızlı ve kaliteli müşteri hizmetleri herkesin hakkıdır.
  3. Kaliteli ses ve internet iletişimi herkesin hakkıdır.
  4. Acil ihtiyaç halinde, sevdiklerine ve acil yardım numaralarına erişebilmek herkesin hakkıdır.
  5. Bu anayasaya yeni maddeler önermek, ürün ve hizmet geliştirmek için her türlü öneride bulunmak herkesin hakkıdır.

Ürün, kampanya ve servisler ile ilgili şeffaf ve anlaşılır şekilde bilgi ve destek almak herkesin hakkıdır.
Paketini kullanırken ve kullanımı bittiğinde bilgilendirilmek herkesin hakkıdır. Kendisi için uygun konuşma, mesaj ve data tarifeleriyle ilgili bilgi almak herkesin hakkıdır. Hediye TL’lerini hangi tarifedeyse o tarifeden kullanmak herkesin hakkıdır. İnternet paketi bittiğinde ek data paketleri alarak paket aşımı korkusuz internet kullanmak herkesin hakkıdır.

Doğrudan, hızlı ve kaliteli müşteri hizmetleri herkesin hakkıdır.
Kalite belgesine sahip bir operatörden hizmet almak herkesin hakkıdır. ISO 9001 – Kalite yönetim Sistemi, ISO 10002- Müşteri Şikayetleri Yönetimi, ISO 20000- Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi, ISO 27001- Bilgi güvenliği yönetimi Çağrı merkezinde tek tuşla 1 dakika içinde gerçek bir müşteri temsilcisiyle görüşmek herkesin hakkıdır. Talebiyle ilgili en geç 24 saat içinde bilgi almak herkesin hakkıdır. Sesli imza ile güvenle hizmete ulaşmak herkesin hakkıdır. Kişiye özel güvenli ve kaliteli hizmeti istediği kanaldan (1000’in üzerinde noktada yüz yüze, çağrı merkezinden 7/24, internet sitesi ve cep telefonundan anında) almak herkesin hakkıdır. Kişisel bilgi gizliliği ve mahremiyet herkesin hakkıdır.

3. Kaliteli ses ve internet iletişimi herkesin hakkıdır.
Türkiye nüfusunun %99'unu kapsayan bir mobil ağ ile konuşmak herkesin hakkıdır. Dünya ortalamasının üzerinde, hızlı mobil internet herkesin hakkıdır.

Acil ihtiyaç halinde, sevdiklerine ve acil yardım numaralarına erişebilmek herkesin hakkıdır.
Hattı konuşmaya kapalı dahi olsa, 155 gibi tüm acil numaralara ulaşabilmek herkesin hakkıdır. Yurt içinde veya yurt dışında herhangi bir afet bölgesinden yakınlarına haber ulaştırmak herkesin hakkıdır.

Bu anayasaya yeni maddeler önermek, ürün ve hizmet geliştirmek için her türlü öneride bulunmak herkesin hakkıdır.Eklenme tarihi: 19.03.2011
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: