Ovi Store’da blogunuza uygulama yapın

Ovi Store’da blogunuza uygulama yapın

Nokia, blogdan tweet’lere ve kişisel web sitesine, internette yaratılan tüm içerikleri birer mobil uygulamaya dönüştürme imkanı veren Ovi App Wizard aracını Türkiye’de de kullanıma sunuyor. Yeni Nokia çözümüyle, kişisel web içeriklerini birkaç adımda milyonlarca kullanıcıya ulaştırmak mümkün.

Bir kaç dakikada hazır
Nokia, webseverleri yakından ilgilendiren yeni bir çözüm sunuyor. Yeni Ovi App Wizard sayesinde, internette içeriği olan herkes sadece birkaç dakikada uygun ve erişilebilir bir mobil uygulama yaratabiliyor. Böylece içeriklerini milyonlarca kişiye ulaştırabiliyor.

Programlama bilgisi gerekmiyor
Birkaç adımdan oluşan Ovi App Wizard çözümü, uygulama yaratmayı son derece kolaylaştırıyor. Hiçbir programlama bilgisi gerekmiyor ve kayıt ücreti ödenmiyor. Yaratılan uygulamalar Ovi Mağaza’ya yüklenerek çok geniş bir mobil kullanıcı kitlesine ulaştırılabiliyor. Ayrıca, bu çözüm sayesinde bloğunuzun kaç kez görüntülendiği de takip edilebiliyor.

Nasıl kullanacaksınız?
Ovi App Wizard çözümünden yararlanabilmek için, http://appwizard.ovi.com/web_nokia/signIn.jsp adresine girerek sadece 6 adımda bir mobil uygulama yaratmak mümkün.Eklenme tarihi: 17.12.2010
Kaynak: Mobiletişim | Cep telefonu

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: