İşTcell’lilere Avrupa’da %50 indirim

İşTcell’lilere Avrupa’da %50 indirim

İşTcell'liler, Avrupa’dayken Turkcell yönüne, diğer operatörlere ya da sabit hatlara yaptıkları tüm aramalarda %50 indirimli konuşuyor. %50 indirimden faydalanabilmek için günlük 1.2 TL / 15 kontör ödemeniz gerekiyor.

Nokia 1800Kampanyadan nasıl faydalanacağım?
GEZGIN yazıp 2121'e ücretsiz kısa mesaj göndererek yüzde 50 indirimli konuşmaya başlayabilirsiniz. Kamapnaydan hattı yurtdışında kullanıma açık olan, İşTcell'li bireysel ve kurumsal tüm faturalı ve kontörlü hat kullanıcıları yararlanabilir.

%50 indirimin kapsamı nerelerdir?
Avrupa’dayken Turkcell hattınızla Turkcell'e, diğer operatörlere ya da sabit hatlara yapılan tüm aramalar kapsam dahilindedir. Yüzde 50 indirim, Avrupa'da sadece arama başlatılan günlerde geçerli olmak üzere, gün başına 1,2 TL (15 kontör) karşılığında, tüm aramalara, bulunulan yerde geçerli olan Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden uygulanır.

Kampanya detayları:

  • Kontörlü hatların kampanyadan yararlanabilmesi için, hattında en az 50 kontör bulunması gerekir.
  • Kurumsal hatlı İşTcell'liler, şirket yetkilisi onayı gerekmeden abone olabilir.
  • Kampanyaya abone olup olmadığınızı sorgulamak için DURUM yazıp, kampanya aboneliğinizi iptal etmek için IPTAL GEZGIN yazıp 2121'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Türkiye'ye döndüğünüzde aboneliğinizi iptal ettirmenize gerek yoktur.

Nasıl İşTcell üyesi olurum?
İster yurtdışında ister yurtiçindeyken, IS KAYIT yazıp 2115'e ücretsiz kısa mesaj göndererek İşTcell üyesi olabilirsiniz.Eklenme tarihi: 21.05.2007
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: