Avea Yeni Yıl tarifesi

Avea Yeni Yıl tarifesi

Avea, abonelerine yeni yıl için çok avantajlı bir tarife sunuyor. Avealı olanlar her yöne 400 dakika ve heryöne 4.000 SMS'e 25 TL ödüyorlar. Üstelik her 3 ayda bir bir fatura ödememe hakkınız oluyor. Yani 4. ayın sonunda size bir fatura gelmiyor.

Aylık sabit ücret: 25 TL

  • Her yöne görüşme süresi: 400 dakika
  • Süre bittikten sonra 1 dakikası 40 Kuruş
  • Her yöne SMS paketi: 4.000 adet
  • SMS paketi bittikten sonra her yöne 40 Kuruş

Aylık sabit ücret hakkında
25 TL olan aylık sabit ücret yeni avea hattı alanlar veya numarasını Avea’ya taşıyan aboneler için geçerlidir. 6 ay sonrasında aylık sabit ücret 35 TL olacaktır. Mevcut Avea aboneleri bu tarifeyi seçtiklerinde aylık 35 TL öderler.

Kalan süremi nasıl öğreneceğim?
Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000'a ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 6000'a ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz.

Tarife detayları:
  • Tarifede geçirilen her 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi için aylık tarife ücreti ödenmeyecektir. Numara taşıma ya da yeni hat tesisiyle kaydolanlar bu avantajdan toplam 3 kez faydalanabilirler.
  • Mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kaydolanlar bu avantajdan toplam 1 kez faydalanabilirler.
  • 16.12.2010 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 35 TL'dir. Bu müşteriler 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından da faydalanamayacaklardır.
  • Tarifede olup, mevcut diğer faturalı tarifelerden birine geçiş yapan, sonrasında tarifeye geri dönen müşteriler 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
  • Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Yeni faturalı hat alırsam, ayda ne kadar öderim?
Bu tarifeye yeni bir faturalı avea hattı alarak dahil olursanız, ilk 12 ay boyunca her ay faturanıza 4.69 TL vergi yansıyacaktır. Yani ilk 6 ay boyunca 29.69 TL, sonraki 6 ay için ise tüm vergiler dahil 39.69 TL ödersiniz. Bu rakamlar paket sürelerinizi aşmadığınız durumda faturanızda göreceğiniz tüm vergiler dahil fiyatlarıdır.Eklenme tarihi: 21.12.2010
Kaynak: Ahmet Selman Özdemir

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: