Avea Türk Telekom cihaz kampanyası

Avea Türk Telekom cihaz kampanyası

Türk Telekom'un Samsung Omnia Lite cihaz kampanyasından faydalanan Avea abonelerine, 6 ay boyunca her ay 200 dakika konuşma ve 3G'li servislerden oluşan 3G Hoş Geldin Paketi hediye. Türk Telekom'un Samsung Omnia Lite Kampanyası için tıklayın.

Kampanyaya katılım
Aboneler, kampanya dahilinde satın alınan Samsung cep telefonu kutularından çıkan şifreyi 7750'ye göndererek kampanyaya katılabilir. Kampanyaya katılım SMS'i gönderildiğinde otomatik olarak 3G aboneliği başvurusu da yapılmış olunur.

Kampanya Koşulları:
Faturasız Aboneler:

  • Samsung B7300 Omnia LiteYeni ve mevcut faturasız aboneler, kampanya dahilindeki cihazlardan satın alarak ve bu telefonların cihaz kutularından çıkacak şifreyi 7750'ye göndererek kampanyaya katılacaklardır.
  • Aboneler, kampanyaya katılım SMS'ini gönderdiklerinde 3G Hoş Geldin Paketi, 6 ay boyunca her ay abonelerin hattına yüklenecektir.
  • Kampanya kapsamında abonelere, yükleyecekleri her 100 veya üzerinde kontör karşılığında, yurt içi bütün Avea hatları ve sabit hatlarla yapacakları görüşmelerde geçerli 200 dakika hediye edilecektir.
  • Aboneler, kampanya kapsamında verilen hediye dakikalardan, kampanyaya katılım tarihinden sonra ilk 7 gün içinde 100 veya üzerinde kontör yükledikleri takdirde yararlanmaya hak kazanacaklardır.
  • Hediye dakikalar 6 ay içinde yapılacak en fazla 6 yükleme için geçerlidir.
  • Numara taşıma ile gelen faturasız aboneler, Avea faturasız NT teklifi ve 3G Hoş Geldin Paketi'nden yararlanacak olup, ayrıca bu kampanya kapsamındaki hediye dakikalardan yararlanamayacaktır.

Faturalı Aboneler:
  • Yeni ve mevcut kamu/bireysel aboneler kampanyadan yararlanabilir, karşılığında 12 ay Avea'da kalma taahhüdü alınır. Kurumsal tarifeler, AVEA'nın Mobil Telekomünikasyon İşbirliği tarifeleri ile Avea Çalışan ve Çalışan Aile tarifeleri aboneleri kampanya kapsamı dışında tutulacaktır.
  • Aboneler, kampanyaya katılım SMS'i gönderdiklerinde 6 ay boyunca her ay Avea 3G Hoş Geldin Paketi ve Avea hatları ve sabit hatlarla görüşmelerde geçerli 200 dakika kazanacaklardır.
  • Faturalı aboneler 12 aylık bağlılık taahhüdü imzalayarak hediyelerden yararlanabilir. Bağlılık taahhüdüne uymayan aboneler için, 60 TL ceza tutarı abonelerin son faturalarına yansıtılır.

Kampanya ne zamana kadar geçerli?
30 Haziran 2010 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyalı Samsung Omnia Lite cep telefonu nerelerden alınabilir?
Kampanyalı cep telefonları, tüm Türk Telekom bayilerinden alınabilir.

Kampanya kapsamında abonelere sunulan hediyeler nelerdir?
6 ay boyunca her ay:3G Hoşgeldin Paketi + Avea ve ev/iş yönlerine 200 dakika

Abonelerin mevcut dakika paketleri varsa bu paketler, kampanya ile sunulan hediye dakikalarla kullanılabilir mi?
Abonelerin mevcutta dakika paketleri varsa bu paketlerdeki dakikalar ve kampanyadan kazanılan dakikalar birlikte kullanılabilir.

3G Hoş Geldin Paketi'nin kapsamı nedir?
3G Hoş Geldin Paketi 6 ay boyunca her ay 30 dakika her yöne görüntülü konuşma, 6 ay boyunca her ay 1 saat Avea MobilVizyon, 1 adet seç-izle seçeneği ve 100 MB internet içermektedir. Avea Mobilvizyon ile ulusal televizyon kanallarını izleme imkanına kavuşan aboneler, Seç İzle servisi sayesinde de yerli ve yabancı diziler, filmler ve müzik kliplerinden dilediklerini izleyebilecek.

Kampanyaya katılmak için ayrıca 3G abonesi olma talebinde bulunmak gerekli midir?
Kampanyaya SMS göndererek dahil olduğunuzda otomatik olarak 3G aboneliği başvurusu da yapmış olursunuz.Eklenme tarihi: 16.03.2010
Kaynak: Mobiletişim | Operatör

Haberler sayfasına dönmek için tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap
* Ad - Soyad: E-Posta:
* Mesajınız: